2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Południe
Dodane 16 kwietnia 2024

Prosta praca przy produkcji Falenica!

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukujemy osób do pracy w firmie zajmującej produkcją elementów budowlanych.

Praca w Falenicy, niedaleko stacji PKP

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14/14-22/22-6 – tygodniami naprzemiennie.

Obowiązki: zawieszanie elementów metalowych na haczyki, szlifowanie i polerowanie (kontrola jakości) gotowego, pomalowanego materiału, pakowanie.

Oczekujemy: • dyspozycyjności poniedziałek – piątek w wskazanych wyżej godzinach • dokładności i umiejętności skupienia się na powierzonych zadaniach • zdolności manualnych

Proponujemy na start: Umowę zlecenie, pracę na dłużej, umowę o pracę po okresie 6 miesięcy.

Stawka 28 brutto/h.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912171557