2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Bemowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Prosta praca na produkcji opakowań DLA KOBIET I MĘŻCZYZN Umowa o pracę

Wynagrodzenie

5 100 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

БЕРЕМ НА РАБОТУ УКРАИНЦЕВ И БЕЛОРУСОВ С ПОЛЬСКИМ НА УРОВНЕ А2-В1

Charakterystyka działalności firmy

Międzynarodowa korporacja zatrudniająca ponad 25 000 pracowników w 175 krajach. Światowy lider w produkcji opakowań do żywności i specjalistycznych opakowań do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki (5 km od Warszawy)

13 minut pociągiem z Warszawa Zachodnia

Oferujemy

24,50 zł/h brutto + 25% premii zgodnie z regulaminem premii dotyczącej frekwencji w pracy = 30,60 zł/h brutto.

30,60 zł/h brutto x ok. 168 godzin = ok. 5100 zł/miesiąc brutto.

  • UMOWA O PRACĘ

  • Poszukujemy kobiet i mężczyzn

  • Harmonogram: trzy 8-godzinne zmiany, 5 dni w tygodniu (pon-pt)

  • Dodatek obiadowy 16 zł/dzień.

  • 20% dodatek za pracę w nocy

  • Płatny urlop lub rekompensata finansowa

  • Bezpłatna odzież robocza

  • Praca w nowoczesnej zautomatyzowanej fabryce

Główne zadania

  • Obsługa maszyny produkcyjnej (skrawającej, wycinającej)

  • Kontrola wzrokowa i manualna jakości wyprodukowanego komponentu

  • Dbałość o porządek na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy

Wymagania

  • Zdolności manualne

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 912246430