2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Błeszno
Dodane 31 maja 2024

Prosta praca na produkcji drukarnia w Olsztynie k/Częstochowy

Wynagrodzenie

4 400 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukania POLACPRINT z Olsztyna koło Częstochowy poszukuje pracowników na produkcję. Nie musisz posiadać doświadczenia w pracy w drukarni - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw. Jesteśmy otwarci na pracowników, którzy szukają pierwszego w swoim życiu zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • obsługa prostych maszyn drukarskich;

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

 Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22);

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność w grupie;

  • zdolności manualne, sprawność fizyczna, logiczne myślenie.

 Oferta:

  • umowa o pracę na pełen etat (na początek na okres próbny);

  • szkolenie wprowadzające - praca pod nadzorem instruktora podczas pierwszych dni pracy;

  • miła atmosfera w pracy, dobra organizacja, porządek w firmie;

  • praca na nowoczesnej hali produkcyjnej;

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki zdrowotnej.

Jak aplikować?:

  • CV wysłać poprzez wiadomość/formularz OLX

  • CV dostarczyć do siedziby drukarni, ul. Słowackiego 3, 42-256 Olsztyn (godz. 7-15)

 Prosimy dołączyć do CV klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 Uprzejmie informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 861640414