2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Prosta praca na produkcji

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mitte HR o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji (rozlewanie chemii przemysłowej)

System pracy: 3 zmiany (6-14) (14-22) (22-6)

Miejsce pracy: Sosnowiec

Rodzaj umowy: zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa linii produkcyjnej,

  • Pakowanie, etykietowanie, nabijanie korków,

  • Układanie na paletach i streczowanie,

  • Praca na zmiennych stanowiskach,

  • Może wystąpić konieczność przeniesienia opakowań po około 15-20 kg.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość przejścia na umowę o pracę,

  • Opiekę koordynatora.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Mitte HR Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Mitte HR Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitte HR Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 867302780