2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Świętokrzyskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 12 kwietnia 2024

Prosta praca. Bez sprzedaży. Konsultant ds. obsługi klienta.

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do nas jako Konsultant ds. Obsługi Klienta!

Poszukujemy osób pełnych energii i motywacji, które cenią sobie kontakt z klientem i pragną pracować w przyjaznym środowisku, bez konieczności zajmowania się sprzedażą.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Przeprowadzanie krótkich ankiet telefonicznych

  • Inicjowanie rozmów telefonicznych w celu wykonania powyższych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera;

  • Zdolności do łatwej komunikacji.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku;

  • Umowę zlecenie;

  • Pracę w zgranym zespole, który jest zawsze gotowy do wzajemnego wsparcia.

Wynagrodzenie: 27,70 zł za godzinę.

Jeśli to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu, nie zwlekaj i aplikuj już dziś! Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Czekamy na Twoje zgłoszenie z niecierpliwością!

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 909599264