2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Magdalena
Dodane 23 kwietnia 2024

Prosta i lekka praca montażowa/ na II zmiany

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Orienta Polska Sp. z o.o.- jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną (nr 1334), wspierającą pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Rekrutujemy pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach, a nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące realizowanych projektów.

Dla organizacji średniego szczebla z branży_ przetwórstwo tworzyw sztucznych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

  • Pracownik montażowy/ produkcyjny

Najważniejsze dane:

  • planowany czas rozpoczęcia pracy od 03.06.2024

  • dwie zmiany: 6-14 oraz 14-22

  • poniedziałek- piątek/ sporadycznie soboty

  • umowa o pracę bezpośrednio zawarta z pracodawcą/ bez pośredników

  • ilość wolnych miejsc: 3

  • praca dla Pań i Panów

  • miejsce pracy: Biskupice Podgórne- dojazd we własnym zakresie

  • praca w małej grupie, w małej rodzinnej firmie

  • pracuje się na stojąco, na 2/3 stacjach, które się zmienia, by nie było monotonii

Wymagania:

  • dogodny dojazd do Biskupic Podgórnych

  • zdolności manualne- praca ręczna

  • chęć nawiązania stałej współpracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej, montażowej, kontroli jakości

Obowiązki:

  • łączenie elementów, czasami przy pomocy podstawowych elektronarzędzi

  • wstępna kontrola jakości

  • zachowanie porządku na stanowisku pracy

  • przestrzeganie zasad BHP

Etapy rekrutacji:

1. wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem

2. przedstawienie aplikacji firmie

3. zaproszenie na I etap do firmy- rozmowa z przyszłym przełożonym

4. II rozmowa i złożenie oferty zatrudnienia

5. badania wstępne + podpisanie umowy

Jeśli szukasz stabilnej pracy, dobrej atmosfery i kierownika, z którym można się dogadać, to prześlij nam swoje CV.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl. Certyfikat agencji pracy: 13347

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912173731