2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bojków
Dodane 25 kwietnia 2024

PROPOINT: Pracownik utrzymania czystości

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości

MIEJSCE PRACY: GLIWICE

Twój zakres obowiązków:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, łazienek oraz przestrzeni wspólnych,

  • mycie okien i drzwi,

  • doglądanie i uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach oraz kuchni,

  • inne zlecone prace porządkowe.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w wymiarze 1/2 etatu ok 80 godzin (praca w godzinach popołudniowych),

  • doświadczenie w sprzątaniu przestrzeni biurowych,

  • wiedza dotycząca środków czystości i ich wykorzystania,

  • sumienność i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę na ½ etatu lub umowę zlecenie,

  • warunki finansowe uzależnione do posiadanego doświadczenia,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z poniższą klauzulą za pomocą przycisku aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROPOINT S.A. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 857180825