2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Grunwald
Dodane 09 kwietnia 2024

Promotor wyrobów tytoniowych

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Szukamy ekscytujących ludzi, którzy nie boją się akcji!

Dołącz do nas jako Promotor i pomóż aktywnie wprowadzać na rynek nowe produkty tytoniowe!

Jesteś gotowy na niezapomniane doświadczenie?

Jeśli:

  • Jesteś osobą pełnoletnią

  • Chcesz być częścią ambitnego projektu

  • Charyzma to Twoje drugie imię

  • Jesteś osobą odpowiedzialną

  • Nie boisz się wyzwań

  • Praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność

  • Jesteś dyspozycyjny minimum 80 godzin w miesiącu (dyspozycyjność wieczorami i w weekendy mile widziana)

Poszukujemy osób do działania na terenie Poznania i okolic.

Zakres obowiązków:

  • Przedstawienie oferty nowych produktów z branży tytoniowej

  • Aktywna sprzedaż

  • Budowanie wizerunku marki

  • Obsługa klienta z zachowaniem najwyższych standardów

  • Aktywne wsparcie sprzedaży w miejscach objętych akcją

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów marki pośród osób pełnoletnich i palących

 Wymagania:

  • Pełnoletność

  • Miła aparycja

  • Zaangażowanie i nastawienie na cele sprzedażowe

  • Chęć do szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Doświadczenie w handlu

  • Mile widziane doświadczenie w branży tytoniowej.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 3000zł brutto przy pracy na pół etatu!)

  • Premie za realizacje celów sprzedażowych

  • Dostęp do szkoleń sprzedażowych

  • Praca przy ekscytującym projekcie

  • Elastyczne godziny pracy, głównie popołudniami i w weekendy

  • Wsparcie Koordynatora Projektu

Prosimy wysyłać CV ze zdjęciem.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 893158032