2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Warmińsko-mazurskie
  6. Hostessa, host - Ełk
Dodane Dzisiaj o 08:23

Promotor szkoły Programowania

Wynagrodzenie

30 - 160 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Cześć, tu Giganci Programowania!

Giganci Programowania to szkoła programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 roku życia, która na polskim rynku działa od 2015 roku. Uczniowie Gigantów poznają środowiska i języki programowania, ucząc się m.in. tworzenia gier oraz programów komputerowych, projektowania aplikacji mobilnych i stron internetowych, a także rozwijając ogólne kompetencje cyfrowe i graficzne.

W związku z rozwojem działalności Gigantów poszukujemy osoby na stanowisko Promotora. Jeżeli szukasz pracy dodatkowej, nie boisz się rozmawiać z ludźmi i jesteś zorientowany na cel, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Będziesz miał okazję promować nasze kursy, warsztaty i zajęcia w różnych placówkach edukacyjnych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia, zależy nam na Twoich umiejętnościach komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów - rozmowa z rodzicami, odbierającymi dzieci ze szkoły,

  • przedstawianie oferty darmowych lekcji programowania,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • promowania działań Gigantów Programowania.

Wymagania:

  • umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • zorientowanie na cel,

  • dyspozycyjność min 2-3 dni w tygodniu.

Uwaga! Poszukujemy osoby mobilnej, która ma możliwość dojeżdżać do Ełka, Grajewa oraz okolicznych miejscowości.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Oferta:

  • pracę dodatkową w godzinach popołudniowych (przedział między 11:30, a 18:00)

  • elastyczne godziny pracy i możliwość wygodnego ułożenia grafiku,

  • praca na podstawie umowy o dzieło,

  • prowizja za każdy pozyskany kontakt do potencjalnego klienta,

  • dodatkowa prowizja za każdego zdobytego leada powyżej targetu,

  • dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój Gigantów,

  • narzędzia potrzebne do pracy.

Stawka:

  • 4200 zł - średnie zarobki przy pracy 5 dni w tygodniu - wynagrodzenie to prowizja za każdy pozyskany kontakt do rodzica (160 zł za pierwsze 20 kontaktów i 10 zł za każdy następny - średnia na akcje to 25-35 leadów)

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 902626968