2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Promotor słuchawek firmy Sony-Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować dla lidera w swojej branży, w dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii – APLIKUJ!

Firma Sony poszukuje pracownika na stanowisko Dedykowany Sprzedawca SONY (Promotor marki) we Wrocławiu.

Oferujemy:

·   atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system premiowy

·   elastyczny grafik pracy (80-90 miesięcznie)

·   stabilne zatrudnienie

·   profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

·   przyjazną atmosferę oraz wsparcie merytoryczne ambasadorów marki

·  możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zakres obowiązków:

·      sprzedaż i prezentacja słuchawek Sony

·      promowanie marki wśród klientów sklepu oraz doradztwo

·      troska o ekspozycję na terenie sklepu

·      budowanie profesjonalnego wizerunku marki

Oczekiwania:

·      łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość

·      komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

·      zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

·      zainteresowanie nowymi technologiami

·      doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podpisaną klauzulą o treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sony Europe B. V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 755720265