2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Pomorskie
  6. Roznoszenie ulotek - Gdańsk
  7. Roznoszenie ulotek - Kokoszki
Dodane Dzisiaj o 09:19

Promotor rejsów po Gdańsku

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Dołącz do naszej załogi! Szukamy osoby do promocji rejsów po Gdańsku katamaranem elektrycznym!

Czego oczekujemy:

Życzliwości i umiejętności interpersonalnych

Umiejętności komunikacyjnych w języku polskim i angielskim

Dyspozycyjności w weekendy i święta

Zdolności do pracy z różnymi grupami turystów

Obowiązki:

Doświadczenie

Aktywne pozyskiwanie klientów wśród turystów i mieszkańców.

Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące rejsów, trasy, cen i dostępnych terminów.

Osoby wygadaniej która potrafi namówić osobę na rejs.

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 25h plus osoba 5 zł.

Jeżeli znasz siebie i wiesz, że potrafisz skutecznie namówić to ta praca jest dla Ciebie, nie czekaj dłużej! Wyślij swoje CV lub zadzwoń pogadamy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 842388033