2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Swadzim
PMT
Dodane 24 kwietnia 2024

Promotor marki Premium - ok. 500zł brutto w weekend

Lokalizacja

Swadzim

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy Hostess/Promotorów

Ambasadorów marki Premium w branży alkoholowej do dłuższej współpracy.

Termin akcji promocyjnych:

  • Od zaraz

  • piątki, godz. 15:00-21:00

  • soboty, godz. 11:00-19:00

Lokalizacja do wyboru:

  • Auchan, ul. św. Antoniego 2, Swadzim

Stawka: 34zł/h brutto + premia 6zł/h brutto

Do wykonania zlecenia niezbędne doświadczenie barmańskie lub w sprzedaży alkoholowej oraz orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków

  • Aktywne promowanie produktów według standardów,

  • Efektywna sprzedaż promowanej marki oraz pozostałego asortymentu,

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Uzupełnianie raportów ze sprzedaży.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie barmańskie lub w sprzedaży alkoholowej,

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • Pełnoletność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Stałą, stabilną współpracę,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Możliwość podjęcia współpracy w kolejnych zleceniach,

  • Zlecenia o charakterze dorywczym,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 909119070