2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 23 maja 2024

Promotor / Ankieter terenowy PODSTAWA + PROWIZJA

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

GENTLE INVESTMENTS Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma z zakresu termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Poszukujemy osób na stanowisko Promotora/Ankietera terenowego. Kandydat zatrudniony na tej pozycji będzie miał za zadanie przeprowadzanie ankiet dotyczących termomodernizacji i modernizacji budynku, sprawdzenie czy dane gospodarstwo spełnia określone kryteria oraz zapisanie niezbędnych informacji.

Przykładamy dużą wagę do determinacji i kreatywności. Działamy w zespole, który tworzą młodzi, ambitni i przedsiębiorczy ludzie, dla których liczy się rozwoju i przyjazna atmosfera. Nie wymagamy doświadczenia. Nasz zespół posiadający duże doświadczenie oraz najlepsze narzędzia pracy, wszystkiego nauczy od podstaw.

Dołącz do Nas i pracuj z najlepszymi w swoim fachu!

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie ankiet dot. termomodernizacji i modernizacji

  • Praca w terenie

  • Uzupełnianie ewidencji

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Czego oczekujemy od Kandydatów?

  •  Poszukujemy aktywnych i zaangażowanych osób

  • Otwartości w kontaktach międzyludzkich

  • Dyspozycyjności

  • Determinacji w wyznaczonych celach

  • Gotowości do uczenia się

  • Miłej aparycji, pozytywnego nastawienia i kultury osobistej

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stałą atrakcyjną pensję 30 zł/h + DODATKOWE PROWIZJE za wyniki

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B

  • Wsparcie merytoryczne oraz praktyczne

  • Potrzebne narzędzia do pracy

  • W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego zapewniamy obszerny plan szkoleniowy oraz nieprzerwaną opiekę managera

  • Najlepszą atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

    Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, złóż swoją aplikację za pośrednictwem portalu OLX.

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 918605707