2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 23 kwietnia 2024

Projektant Wnętrz Kraków | Praca częściowo zdalna

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Magari Group od 5 lat zajmuje się inwestowaniem na krakowskim rynku nieruchomości. Kupujemy mieszkania na rynku pierwotnym, projektujemy, wykańczamy i sprzedajemy. Poszukujemy do stałej współpracy projektanta z pasją do wnętrz, który wyniesie nasze mieszkania na nowy wyższy poziom.

Oczekujemy

  • Kreatywności, otwartości i pasji do projektowania wnętrz

  • Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie przy projektowaniu wnętrz

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Przesłania portfolio prac wraz z aplikacją

  • Mile widziana wiedza z tematyki budowlano-wykończeniowej

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektu dla każdego mieszkania zawierającego:

  • Projekt rozkładu funkcjonalnego mieszkania

  • Projekt zmian w instalacji elektrycznej oraz wod-kan

  • Projekt mebli z rozrysowanym wnętrzem

  • Zbudowanie modelu 3d (sketchup)

  • Wizualizacja układu mieszkania do oferty sprzedaży

  • Dobór materiałów wykończeniowych do realizacji

Oferujemy:

  • Szkolenie wstępne

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca zdalna + wizyty na wykańczanych mieszkaniach w Krakowie

  • Laptop, Telefon

  • Opcjonalnie samochód firmowy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV + portfolio poprzez formularz OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 914065958