2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łapy
Rekrutacja Energy Nortle
Dodane 24 kwietnia 2024

Projektant urządzeń elektrycznych

Lokalizacja

Łapy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W Energy Nortle zajmujemy się  projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PROJEKTANT URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: ul. Mostowa 13, Łapy

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów elektrycznych oraz układów sterowania w rozdzielnicach elektrycznych nN

  • Dobór urządzeń względem wymagań technicznych oraz wymagań Klienta

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej urządzeń elektrycznych

  • Monitorowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego zaprojektowanych układów udzielanie wsparcia technicznego w procesie produkcyjnym

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w projektowanych urządzeniach

  • Badanie przyczyn usterek oraz udzielanie wsparcia technicznego podczas napraw gwarancyjnych

  • Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu układów elektrycznych oraz organizacyjnych w ramach stanowiska i współpracy międzywydziałowej

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata

  • Znajomość rysunku elektrycznego, schematów, symboli

  • Znajomość przepisów oraz norm z zakresu rozdziału energii elektrycznej

  • Doświadczenie w branży elektrycznej

  • Umiejętność doboru aparatury elektrycznej

  • Umiejętność korzystania z oprogramowania CAD oraz pakietów biurowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Wyposażenie w narzędzia potrzebne do pracy (telefon, laptop)

  • Pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7-15, od pn do pt

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Dodatkowe benefity:

    • Program emerytalny PPK, gdzie składki opłaca pracodawca

    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

    • Szkolenia

    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łapy,

Podlaskie

Podlaskie, Łapy
ID: 910767103