2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Śląskie
  6. Zarządzanie projektami - Dąbrowa Górnicza
Dodane 18 kwietnia 2024

Projektant Sieci Telekomunikacyjnych

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator Telekomunikacyjny

OPTOMEDIA POLSKA sp. z o.o. Spółka oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie podłączenia do infrastruktury telekomunikacyjnej w oparciu o sieć światłowodową.

Operator telekomunikacyjny OPTOMEDIA POLSKA sp. z o.o. realizuje szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania  sieci telekomunikacyjnych

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz projektowanie sieci telekomunikacyjnych typu FTTX, FTTH, także tworzenie dokumentacji technicznej

  • Analizowanie i przetwarzanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu: wizje lokalne, pozyskanie map, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów, w tym również na terenach zamkniętych, pozyskiwanie warunków technicznych

  • Uzgodnienia z organami administracji publicznej, spółkami i instytucjami, zarządcami istniejącej infrastruktury i innymi podmiotami

  • Wykonywanie kompletnych projektów technicznych, budowlanych i wykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych

  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora

  • Raportowanie zaawansowania prac

  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań proceduralnych i opracowywaniu narzędzi usprawniających proces projektowania.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi, światłowodowymi

  • Dobra znajomość przepisów prawa budowlanego

  • Mile widziana znajomość narzędzi CAD

  • Mile widziana znajomość QGIS

  • Motywacja do pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania dobrych relacji

  • Znajomość podstawowych programów biurowych

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, kreatywność, dobra organizacja pracy własnej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Wsparcie w realizacji procesów projektowych

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym i dynamicznym zespole

  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań proceduralnych i opracowywaniu narzędzi usprawniających proces projektowania

  • Praktyczne narzędzia wspomagające pracę (profesjonalne systemy informatyczne oraz możliwość ich tworzenia wspólnie z programistami)

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 912681160