2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Bemowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Projektant sieci - telekomunikacja

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

SKYNET Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży telekomunikacyjnej - dostawca światłowodowego Internetu, telewizji, telefonii komórkowej i stacjonarnej.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy do naszego biura w podwarszawskich Zielonkach (gmina Stare Babice) osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych w oparciu o otrzymane dane wejściowe (ROI, FTTH, FERC) wraz z uzgodnieniami

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych

  • przygotowywanie rysunków i schematów w programie CAD i QGIS

  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień wymaganych w procesie budowlanym

  • realizacja wizji technicznych w terenie

  • uczestniczenie w bieżącej pracy działu projektowego

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z urzędami

  • przygotowywanie zestawień robót i materiałów

  • bieżące raportowanie postępu prac

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania QGIS, CAD, MS Office

  • wiedza dot. technologii światłowodowej

  • doświadczenie w wykonywaniu projektów budowlanych i procesach budowlanych

  • doświadczenie w wykonywaniu projektów wykonawczych (ROI, FTTH)

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy

Mile widziane (niewymagane):

  • doświadczenie w wykonywaniu projektów POPC

  • ukończone lub w trakcie studia w kierunku teletechnicznym, informatycznym, geodezyjnym itp.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobre warunki pracy w młodym zespole

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość uczestniczenia w realizacji projektu unijnego

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwość hybrydowej pracy zdalnej

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 763848066