2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 12 kwietnia 2024

projektant projektantka branży telekomunikacyjnej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MG TELECOM Sp. z o.o. jest  firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie w branży telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Projektant/projektantka branży telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska pracy/zakres obowiązków:

Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i dokumentacji powykonawczych w zakresie się telekomunikacyjnych światłowodowych

Wykonywanie rysunków, schematów telekomunikacyjnych w programie AutoCad

Uzgadnianie projektowanej infrastruktury z właścicielami terenów oraz instytucjami państwowymi

Wymagania:

wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektrotechnika, geoinformatyka, gospodarka przestrzenna, teleinformatyka lub pokrewne)

znajomość programu AutoCad

doświadczenie w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych oraz w projektowaniu sieci światłowodowych

dyspozycyjność

prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności telekomunikacyjnej

znajomość technologii FTTH

Oferujemy:

umowę o pracę na pełny etat

pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez:MG TELECOM Sp. z o. o., 20-150 Lublin, ul. Rapackiego 19, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 852232265