2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 10 maja 2024

Projektant / Projektantka - branża drogowa

Wynagrodzenie

6 000 - 6 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie obowiązków projektanta zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,

  • sporządzanie opracowań projektowych w zakresie: prac studialnych, koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych przy współudziale zespołu projektowego przydzielonego do bezpośredniej współpracy,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i współpraca z nadzorem inwestorskim w zakresie zagadnień technicznych dotyczących dokumentacji opracowanych przez Zespół projektowy przydzielony do bezpośredniej współpracy,

  • przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uzgodnień, decyzji związanych z pracami projektowymi Zespołu projektowego zarządzanego bezpośrednio przez Projektanta,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego przy wsparciu Głównego Projektanta,

  • skuteczne koordynowanie projektów wszystkich branż , w zakresie dokumentacji opracowywanych przez Zespół projektowy przydzielony do współpracy bezpośredniej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne branży drogowej

  • uprawnienia budowlane do projektowania specjalności drogowej,

  • doświadczenie w branży drogowej polegające na posiadaniu umiejętności zarządzania Zespołem drogowym złożonym z dwóch do czterech Asystentów,

  • dobra znajomość oprogramowania branżowego (AutoCad, Civil 3D), oraz pakietu MS Office - jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość podniesienia umiejętności w zakresie obsługi Civil 3D w ramach szkoleń wewnętrznych w firmie,

  • praktyczna znajomość wymagań warunków technicznych w zakresie budownictwa drogowego oraz prawa budowlanego,

  • umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiazywania problemów technicznych,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętności efektywnej organizacji pracy,

  • zaangażowanie w prowadzone prace projektowe,

  • wykonywanie obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności,

  • wysoka samodyscyplina i samodzielność,

  • terminowość, systematyczność, rzetelność,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj u wybuduj,

  • wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • opieka medyczna PZU Zdrowie finansowana przez Pracodawcę,

  • liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917399042