2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 23 kwietnia 2024

Projektant/Projektantka AutoCAD w scenografii

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jedną z największych firm scenograficznych w Polsce, działającą nieprzerwanie od 1994 roku. Struktura firmy obejmuje zarówno zespół specjalistów z dziedziny projektowania, wizualizacji i grafiki 3D, zespół produkcji jak również profesjonalny zespół managerski.

Specjalizujemy się w tworzeniu narracyjnych przestrzeni ekspozycyjnych i wystaw muzealnych, teatralnych, scenografii telewizyjnych programów typu talent show oraz imprez plenerowych i eventowych.

Nasze realizacje znajdziesz tutaj: fabrykadekoracji.com

Zakres obowiązków:

- modelowanie 3D

- tworzenie rysunków 2D

- projektowanie 2D i 3D zabudowań oraz ich wdrażanie na produkcję

- współpraca przy tworzeniu koncepcji, projektów technicznych oraz wykonawczych projektów eventowych

- praca stacjonarna w biurze, nie ma możliwości pracy zdalnej

Oferujemy:

- umowę B2B lub umowa o pracę

- możliwość podjęcia pracy stałej po okresie próbnym

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca stacjonarna

- interesujące projekty

- możliwość projektowania od koncepcji po wdrożenie do produkcji i produkcję

- praca w młodym, dynamicznym zespole

Wymagania:

- doświadczenie w projektowaniu w programie AutoCAD 3D

- znajomość rysunku technicznego

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- gotowość do nauki

Mile widziane:

- podstawowa wiedza z programów Sketchup oraz PhotoShop

- doświadczenie z CNC,

- umiejętność kreowania nowych rozwiązań i produktów,

- znajomość materiałów wykorzystywanych do produkcji z zakresu prac w firmie (drewno, wyroby drewnopodobne, metale, tworzywa sztuczne),

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 894450671