2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mokronos Dolny
Dodane 19 kwietnia 2024

Projektant nawierzchni brukowych

Lokalizacja

Mokronos Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

PHU K-Fox z siedzibą w Mokronosie Dolnym zatrudni pracownika na stanowisko Projektant nawierzchni brukowych.

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem

  • wykonanie pomiarów

  • wykonanie projektu nawierzchni brukowej

  • uzyskanie akceptacji projektu przez inwestora

  • wykonanie zestawienia materiałowego zawartego w projekcie

  • obsługa komputera

Wymagania:

  • dokładność, systematyczność

  • silna motywacja i zaangażowanie do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość programów z rodziny CAD

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • mile widziani studenci

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • Kartę Multisport

Potencjalnych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mokronos Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokronos Dolny
ID: 912888364