2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Projektant mebli - rynek niemiecki

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz. Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze. Dodatkowo, Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi.

Radon Sp. Z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla niemieckiej partnerskiej spółki

Collection C collection-c.de

na stanowisko:

Projektant mebli

Miejsce pracy : Zielona Góra

Główne obowiązki:

·         dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych i walorów estetycznych,

·         projektowanie mebli,

·         obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria,

·         przeprowadzanie ustaleń projektowych z klientem w zakresie dostawy,

·         nadzór nad realizacją projektów,

·         tworzenie pozytywnych doświadczeń zakupowych i dbanie o satysfakcję klienta,

·         ścisła współpraca z innymi działami firmy: produkcją, obsługą klienta, księgowością,

·         przygotowywanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

·         dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (j. angielski jest używany w codziennej komunikacji),

·         wykształcenie wyższe techniczne

·         3-4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         Doświadczenie w branży meblarskiej,

·         umiejętność przygotowania rysunków technicznych, czytania dokumentacji technicznej

·         dobra znajomość programów projektowania mebli,

·         znajomość rynku i trendów w branży wyposażenia wnętrz,

·         doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientem,

·         mile widziane prawo jazdy kat. B

·         znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         ciekawa, pełna wyzwań praca w wielokulturowej firmie o dużym potencjale rozwoju w międzynarodowym środowisku,

·         pracę w nowoczesnej, otwartej i bardzo dynamicznej organizacji, która ceni indywidualizm i docenia ludzi za ich osiągnięcia i talent,

·         wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i talentu kandydata,

·         nieograniczone możliwości rozwoju,

·         narzędzia pracy, w tym laptop, telefon służbowy.

·         Poszukujemy kandydata do pracy w trybie stacjonarnym, jednakże indywidualnie możemy rozpatrzyć kandydatów do pracy w modelu hybrydowym lub Freelancerów

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX.

collection-c.de

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 844649923