2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Stare Babice
Dodane 05 kwietnia 2024

Projektant Mebli Kuchennych

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

W EST MEBLE tworzymy zespół pełnych pasji, kreatywnych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy wiodącym producentem mebli na zamówienie, z pasją tworzącym wyjątkowe rozwiązania do przestrzeni mieszkalnych. Nasza firma cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości materiałów, innowacyjnym projektom i dbałości o szczegóły. Nieustannie się rozwijamy, dlatego pragniemy powiększać nasz zespół.

Stanowisko: Projektant Mebli Kuchennych Lokalizacja: Stare Babice

Zakres obowiązków

1. Projektowanie mebli kuchennych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

2. Tworzenie kompleksowych projektów, obejmujących zarówno funkcjonalność, jak i estetykę.

3. Współpraca z klientami, aby zrozumieć ich oczekiwania oraz zapewnić satysfakcję z finalnego produktu.

4. Dobieranie odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych, zapewniających trwałość i wytrzymałość mebli.

5. Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia zgodności projektu z możliwościami technicznymi produkcji.

Wymagania:

1. Doświadczenie w projektowaniu mebli kuchennych, preferowana znajomość programu PRO100.

2. Kreatywność oraz umiejętność myślenia przestrzennego.

3. Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.

4. Dokładność i dbałość o detale.

5. Umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami projektowymi i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb klientów.

6. Wykształcenie wyższe kierunkowe (meblarstwo, architektura wnętrz itp.) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

2. Możliwość realizacji kreatywnych pomysłów i wpływu na proces projektowania.

3. Przyjazne środowisko pracy oparte na zaufaniu i współpracy.

4. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

5. Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją do projektowania mebli kuchennych oraz poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, dołącz do naszego zespołu! Prześlij swoje CV.. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 899657343