2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łuszczów Drugi
Dodane 28 marca 2024

PROJEKTANT MEBLI - Konstruktor mebli

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuszczów Drugi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

OPTIMAL SYSTEM jest innowacyjnym przedsiębiorstwem projektowo-produkcyjnym specjalizującym się w wytwarzaniu ścian przesuwnych oraz ścian stałych aluminiowo-szklanych.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: PROJEKTANT - KONSTRUKTOR MEBLI.

Oczekiwania od kandydata:

Zakres zadań:

·         projektowanie mebli do biur, szpitali, itp. z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania,

·         tworzenie nowych lini wzorniczych,

·         przygotowywanie zleceń oraz dokumentacji wykonawczej dla produkcji,

·         wykonywanie rysunków technicznych, instrukcji montażu, generowanie programów NC, rozkrojów itp.,

·         opracowywanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych,

·         pomoc i doradztwo w trakcie procesu produkcji,

·        wsparcie i współpracę z działem produkcji oraz sprzedaży,

·        nadzór nad realizacją zleconych do produkcji projektów.

Nasze oczekiwania:

·         wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

·         znajomość technologii wytwarzania mebli,

·         znajomość branży meblarskiej, rozwiązań stosowanych w meblarstwie,

·         umiejętność analitycznego myślenia,

·         dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole,

·         komunikatywność, dyspozycyjność,

·         zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność przy wykonywaniu obowiązków,

·         wysoka kultura osobista, dokładność, odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

·         współpraca w oparciu o umowę o prace,

·         stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

·         komfortowe warunki pracy,

·         pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta Medicover Sport),

·         atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stażu pracy Kandydata,

·        bezpłatny parking.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w aplikacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Łuszczów Drugi,

Lubelskie

Lubelskie, Łuszczów Drugi
ID: 908121648