2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Niezabyszewo
Dodane 15 kwietnia 2024

Projektant - konstruktor / Mechanical Design Engineer

Lokalizacja

Niezabyszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O Nas:

Woollard i Henry to firma będąca własnością pracowników od 1873 roku. Firma produkuje wysokiej jakości produkty inżynieryjne na zamówienie dla klientów na całym świecie. Poszukujemy Designera do naszego zespołu w oddziale w Niezabyszewie (ul. Ceglana 6, 77-132 Niezabyszewo). Wierzymy, że jest to doskonała okazja, aby dołączyć do firmy, która naprawdę się wyróżnia.

Stanowisko:

Projektant / Konstruktor

Rola:

Wspieranie działań związanych z inżynierią, produkcją i rozwojem produktów poprzez profesjonalne projektowanie i związane z projektami obowiązki.  Kompetentna współpraca z klientami, dostawcami i współpracownikami na wszystkich poziomach.

Stanowisko będzie oferować wyjątkową i różnorodną gamę technicznie projektów inżynieryjnych, które będą wymagały innowacyjnego, elastycznego i pozytywnego podejścia. Niektóre działania wspierające projekt zapewnią możliwości podróży zagranicznych.

Obowiązki:

• Opracowanie specyfikacji produktu w celu uzyskania akceptacji klienta.

• Wykorzystanie 3D CAD do tworzenia rysunków koncepcyjnych, ogólnych i szczegółowych rysunków produkcyjnych.

• Uczestniczyć jako członek lub lider zespołu w rozwoju nowego lub ulepszanego produktu.

• Przegląd i weryfikacja projektu poprzez obliczenia i analizy.

• Wsparcie techniczne i rozwój procesów w zakresie działalności inżynieryjnej i produkcyjnej.

• Identyfikacja usprawnień i ulepszeń jakości.

• Zarządzanie projektem poprzez wybór / weryfikację komponentów, zarządzanie dostawcami, harmonogramami produkcji, kontakt z klientem, kontrolę jakości / testowanie produktu; przy jednoczesnym zapewnieniu dotrzymania budżetów i terminów.

• Udział w pomiarach terenowych, próbach i wsparciu przy montażu / uruchomieniu.

• Zgodność i ewolucja naszych systemów zarządzania BHP i ISO9001.

Idealny kandydant:

• Licencjat z inżynierii mechanicznej.

• Minimum 3 lata doświadczenia w branży na podobnym stanowisku.

• Biegła znajomość oprogramowania do projektowania mechanicznego 3D 3D (np. Creo, Solid Works….)

• Potrafi wykazać się solidną wiedzą na temat procesów obróbki i wytwarzania oraz potrafi „projektować pod kątem produkcji”.

• Doświadczenie w obsłudze aplikacji MS Office.

• Wysoko zmotywowany, samodzielny z pasją do inżynierii i zainteresowaniem nowoczesnymi procesami produkcyjnymi.

• Efektywna praca z własnej inicjatywy i jako część zespołu.

• Pracujący w sposób profesjonalny i prezentujący profesjonalny wizerunek.

• Dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

• Prawojazdy kategoria B.

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Szczegóły:

Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony. Jest to praca stała na pełen etat, jednozmianowa w miłym środowisku pracy. Wybrany kandydat dołączy do firmy należącej do pracowników. Woollard & Henry może zaoferować ubezpieczenie grupowe, coroczną premię, kolację oraz upominek świąteczny. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od doświadczenia.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim. Adres email podam telefonicznie lub poprzez OLX.

Telefon kontaktowy: 53*******33

Adres firmy: www.woollardandhenry.com

Lokalizacja

Niezabyszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Niezabyszewo
ID: 882334065