2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Opalenica
Dodane 10 kwietnia 2024

Projektant konstrukcji stalowej

Lokalizacja

Opalenica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MSprojekt plus zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:  Konstruktor

Zakres obowiązków i oczekiwane umiejętności :

  • Projektowanie konstrukcji stalowych

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i nadzór nad procesami jej wdrożenia

  • Dobór poprawności rozwiązań konstrukcyjnych

  • Znajomość przepisów PPOŻ i BHP

  • Nadzór techniczny przy inwestycjach polegających m.in. na: nadbudowie, przebudowie, adaptacji

  • Umiejętność obsługi programów: Solid Edge, Autodesk Advance Steel, AutoCad, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w jednozmianowym trybie pracy, praca 5 dni w tygodniu 7-15,

  • Zatrudnienie bezpośrednio w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

Zapraszam do przesyłania CV na adres mailowy lub do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Opalenica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opalenica
ID: 910833346