2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Bielsko-Biała
Dodane 19 maja 2024

Projektant konstrukcji budowlanych

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownia projektowa konstrukcji budowlanych.

Zatrudnimy absolwentów Budownictwa (doświadczenie nie jest wymaghane) oraz studentów (studiów dziennych) biura projektowego na stanowisko Asystenta Projektanta / Projektanta.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych: żelbetowych, stalowych, murowanych i drewnianych

  • Praca w środowisku CAD i BIM, 2D i 3D

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

  • Opracowywanie rysunków warsztatowych

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów

Wymagania

  • Ukończone lub trwające (magisterskie) studia na kierunku budownictwo

  • Znajomość programu Autocad 2D i 3D

  • Wiedza z zakresu pracy i projektowania konstrukcji budowlanych

  • Zaangażowanie oraz chęć samorozwoju

Oferujemy

  • Praca w zespole doświadczonych projektantów konstrukcji

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Pracę w przyjaznym, młodym i rozwijającym się zespole

  • Po okresie próbnym umowa o pracę

  • Nauka projektowania

  • Nauka obsługi programów BIM

  • Wsparcie podczas wykonywania obowiązków

  • Dobre warunki rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 843420860