2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze
Dodane 29 kwietnia 2024

Projektant konstrukcji aluminiowych oraz fasad wentylowanych

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Krakowska firma poszukuje Inżyniera - Projektanta konstrukcji aluminiowych oraz fasad wentylowanych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prace projektowe:

przygotowanie dokumentacji wykonawczej, warsztatowej oraz powykonawczej

przygotowanie projektu konstrukcji

uzgodnienia projektowe dokumentacji oraz rozwiązań z Klientem

przygotowanie zestawienia materiałów niezbędnych do realizacji projektu.

nadzór nad wykonywanymi pracami oraz sprawdzanie poprawności i zgodności

z projektem i sztuką budowlaną.

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

WYMAGANIA: doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2

lata, wykształcenie wyższe techniczne budowlane, bardzo dobra znajomość

programów AutoCad, Robot, prawo jazdy kat B,

OFERUJEMY:  ciekawą pracę nad projektami realizowanymi w Polsce oraz w Krajach Unii Europejskiej i poza nią,   możliwość uzyskania uprawnień, telefon służbowy do użytku prywatnego, brak dress code’u, kawa/herbata

Praca dostępna od zaraz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 727654039