2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Opacz Kolonia
Dodane 10 czerwca 2024

Projektant konstrukcji aluminiowo szklanych

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opacz Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

ESPES - producent szklanych ścian działowych zatrudni osobę do przygotowywania dokumentacji produkcyjno-projektowej ścian szklanych i drzwi.

Twój zakres obowiązków

  • Rysowanie konstrukcji aluminiowo-szklanych w programie Licz Okno na podstawie danych z pomiarów lub projektu

  • Tworzenie kompletnej dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie zamówień wewnętrznych i do dostawców

  • Właściwy dobór oraz optymalizacja przyjętych rozwiązań

  • Bezpośredni kontakt z produkcją i osobami odpowiedzialnymi za realizację projektów

  • Praca stacjonarna w biurze od poniedziałku do piątku (ruchomy czas pracy)

Nasze wymagania

  • Od co najmniej 2 lat pracujesz w przygotowaniu dokumentacji do produkcji konstrukcji aluminiowo-szklanych lub masz ukończone studia na kierunku budowlanym

  • Biegle posługujesz się programem LiczOkno lub MB-Cad.

  • Potrafisz obsługiwać programy typu CAD

  • Rozumiesz zagadnienia i procesy z zakresu produkcji i montażu konstrukcji

  • Umiejętność pracy w zespole oraz podejmowania samodzielnych decyzji

  • Chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie 7000 do 9500 PLN (brutto) w zależności od doświadczenia

Lokalizacja

Opacz Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Opacz Kolonia
ID: 919505007