2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Poznań
  6. Inżynieria - Komandoria
Dodane 30 kwietnia 2024

Projektant/-ka instalacji elektrycznych

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

PROJEKTANT/-KA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Poznań, Krzesiny

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kier. Elektrotechnika, Energetyka);

  • doświadczenie zawodowe w biurze projektowym lub przy realizacji projektu na obiekcie;

  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;

  • podstawowa znajomość programu Revit MEP;

  • umiejętność analizy technicznej projektów,

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • gotowość do wyjazdów służbowych;

  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;

  • dodatkowym atutem będzie:

    prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej (koncepcje, projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, powykonawcze) p;

  • wykonywanie technicznej analizy problemów oraz doboru optymalnych rozwiązań projektowych;

  • koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie.

  • uzgadnianie i weryfikacja projektów;

  • analiza i ocena dokumentacji projektowej;

  • współpraca ze specjalistami innych branż;

  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień;

  • motywacyjny system wynagrodzenia;

  • pracę w przyjaznej atmosferze w profesjonalnym zespole;

  • dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

O NAS:

www.sppoprawa.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się projektowaniem oraz nadzorem inwestorskim w zakresie instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych.

W naszej pracy stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do ich realizacji. Nie zapominamy jednak o tym co jest najważniejsze, a mianowicie o zadowoleniu naszych klientów.

Naszą firmę tworzą młodzi ambitni ludzie. W skład naszej kadry wchodzą projektanci, pracownicy z uprawnieniami budowlanymi oraz asystenci, uczestniczący w cyklicznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje, a co za tym idzie zwiększając potencjał firmy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 913720179