2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Gorzów Wielkopolski
Paweł
Dodane Dzisiaj o 12:50

Projektant / Inżynier konstruktor

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Horizon Technologies Sp. z o.o.

Producent i dostawca interfejsów do komunikacji człowieka z urządzeniem, a także kompleksowych rozwiązań z zakresu projektowania i dostarczania dedykowanych urządzeń, poszukuje osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji oraz konstrukcji urządzeń elektronicznych/sterowników

  • opracowywanie rozwiązań technologicznych

  • tworzenie projektów technicznych oraz dokumentacji wykonawczej poszczególnych komponentów

  • przygotowywanie i wdrażanie projektów do produkcji

  • kontakt z dostawcami podzespołów

  • zapewnienie rozwiązań zgodnych z normami i wymaganiami branżowymi

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

  • współpraca z pozostałymi działami firmy odpowiedzialnymi za uruchomienie projektu

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • zaangażowanie i umiejętność organizowania pracy własnej

  • umiejętność projektowania form przestrzennych (3D)

  • minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu urządzeń

  • znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych i metali (wtrysk, CNC)

  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dostępnych na rynku środowisk projektowych CAD (mile widziane Alibre Design)

  • biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia

  • umiejętność opracowywania dokumentacji wykonawczej

  • umiejętność doboru komponentów do projektowanych urządzeń

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, Word)

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • praktyczna znajomości programu graficznego CorelDRAW

  • znajomość techniki druku sitodrukiem oraz druku cyfrowego

To oferujemy

  • system wynagrodzenia adekwatny do nabieranych kwalifikacji

  • stabilną pracę w młodym zespole

  • wdrożenie w produkty oferowane przez firmę

  • niezbędne narzędzia do pracy

Horizon Technologies Sp. z o.o. to producent sterowników oraz dostawca komponentów na zamówienie do urządzeń elektronicznych.

Pracujemy dla wielu branż sektora przemysłowego oraz konsumenckiego.

W ofercie firmy znajdują się między innymi:

- dedykowane obudowy oraz elementy z tworzyw sztucznych i aluminium,

- interfejsy do komunikacji człowieka z urządzeniem takie jak klawiatury membranowe, silikonowe, panele dotykowe, itp.,

- etykiety dla przemysłu, tabliczki znamionowe

- układy elektroniczne na zamówienie,

- montaż kontraktowy,

- kompleksowa produkcja sterowników

- projektowanie koncepcyjne oraz technologiczne

Pracując w naszym zespole masz możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach od koncepcji po produkcję.

Dodatkową satysfakcją jest styczność ze zmaterializowanymi projektami na wielu płaszczyznach życia codziennego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i rozpatrzymy wyłącznie aplikacje zawierające CV.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych z dopiskiem "rekrutacja".

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 820122248