2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Myślenice
Dodane 25 maja 2024

Projektant instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Biuro projektowe instalacji sanitarnych oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Myślenice/praca zdalna/praca hybrydowa

Opis stanowiska pracy

·           projektowanie instalacji wod-kan, c.o., gaz

·           przygotowywanie opisów projektowych i obliczeń

·           tworzenie dokumentacji technicznej do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych

Oferujemy:

·           udział w ciekawych projektach

·           możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

·           wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska)

·           doświadczenie w projektowaniu min. 5 lat

·           samodzielność przy realizacji projektów

·           znajomość zasad rysunku budowlanego

·           znajomość programów AutoCAD, MsOffice

·           znajomość programów branżowych (Instal-OZC, Instal-therm, Instal-San)

·           znajomość Prawa Budowlanego, Ustaw i Rozporządzeń;

·           umiejętności organizacyjne

·           samodzielność w zarządzaniu czasem

·           sumienność w wykonywanej pracy

Zastrzegamy iż nie odpowiadamy na ogłoszenia niezgodne z podanymi wymaganiami.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 920797601