2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Pomorskie
  6. Odnawialna - Gdynia
  7. Odnawialna - Obłuże
Dodane 16 maja 2024

Projektant instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Gdynia, Obłuże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Do zespołu poszukujemy kandydata, który:

  • Posiada minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania instalacji elektrycznych oraz PV

  • Zna branżę fotowoltaiczną

  • Jest staranny i dokładny przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zna programy PV SOL oraz AutoCad

  • Posiada wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów na kierunku elektrotechnika/energetyka

Zadania do wykonania:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych oraz wykonywanie dokumentacji powykonawczej dla klientów detalicznych (instalacje dla domu)

  • Zapewnienie zgodności realizacji wszystkich prac projektowych z przepisami prawa i wymogami OSD, a także ze standardami BHP, p.poż

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Wsparcie techniczne zespołu ds. zakupów oraz realizacji

  • Dobór konstrukcji montażowej, falownika, zabezpieczeń oraz innych podzespołów instalacyjnych

  • Dobór okablowania oraz aparatów elektrycznych

Co możemy Tobie zagwarantować?

  • Forma zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Szkolenia oraz pełne wsparcie merytoryczne

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • stałe godziny pracy 08:00-16:00 lub 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku

  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Gdyni

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej

Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Obłuże
ID: 918617235