2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Kraków
  6. Inżynieria - Podgórze
Dodane 02 maja 2024

Projektant Instalacji Elektrycznych.

Wynagrodzenie

10 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eko Elprom Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisku Projektanta Instalacji Elektrycznych.

Wymagania:

- Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość programu AutoCAD- Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne

- Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność

Mila widziane:

- uprawnienia budowlane do projektowania- znajomość oprogramowania Revit

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych

- Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi

- Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Oferujemy:

Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -21 lat

- Jasne zasady i warunki pracy

- umowa o pracę- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

- uczestnictwo w ciekawych projektach w Polsce jak i Europie 2d i 3D (fabryka MAN, Hala Lodowa COS, fabryka Mercedes, lotniska Radom i Balice, Koleje Śląskie, Hale serwisowe Rayner, zasilanie TBM)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 914355543