2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Olkusz
Dodane 10 kwietnia 2024

Projektant instalacji elektrycznych

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Miejsce pracy – Olkusz

Forma zatrudnienia – umowa o pracę

Zakres obowiązków:

• Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

• Przygotowywanie zestawień materiałowych oraz kosztorysów

• Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji ofertowej oraz wykonawczej

• Znajomość regulacji prawnych, przepisów oraz specyfikacji technicznych Wymagania:

• Ukończone studia na kierunku elektrotechnika • Doświadczenie przy projektowaniu

• Znajomość obsługi programu AutoCad

• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• Znajomość obsługi programu Dialux

• Uprawnienia SEP E oraz SEP D

Kandydatom oferujemy:

• Umowę o pracę

• Możliwość zdobycia praktyk zawodowych do uprawnień budowlanych

• Elastyczne godziny pracy

• Samodzielną pracę w prężnie rozwijającym się biurze

• Dostęp do szkoleń podwyższających kwalifikacje

• Realizacja ciekawych i ambitnych projektów

• Cenne wsparcie merytoryczne w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 910728337