2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Chwaszczyno
Dodane 05 kwietnia 2024

Projektant instalacji elektrycznych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

- przygotowanie dokumentacji koncepcyjnej, wykonawczej oraz powykonawczej z zakresu Instalacji Elektrycznych i automatyki przemysłowej.

- przygotowanie dokumentacji technicznej: rysunków, opisów, zestawień materiałów

- opracowywanie modelu instalacji elektrycznej i automatyki przemysłowej w programie AutoCAD,)

- bieżąca kontrola zgodności wykonanych robót względem dokumentacji projektowej (nadzory autorskie)

- uzgodnienia techniczne z klientami oraz dostawcami

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne ukończone lub w tracie nauki

- wiedza w zakresie projektowania instalacji elektrycznych bez ograniczeń

- znajomość obowiązujących norm i przepisów

- doświadczenie oraz praktyczna umiejętność wykorzystywania programów takich jak AutoCAD oraz oprogramowania do obliczeń elektrycznych

  • - wykonywanie pomiarów elektrycznych

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lube B2B w doświadczonym zespole,

- prace przy innowacyjnych projektach,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów,

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 890021931