2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Łódzkie
  6. Odnawialna - Łódź
  7. Odnawialna - Widzew
Katarzyna
Dodane 02 maja 2024

Projektant HVAC - wentylacja i ogrzewnictwo

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi, która jest międzynarodowym dystrybutorem produktów i rozwiązań elektrotechnicznych, wentylacyjnych oraz zielonej energii, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Projektant HVAC- systemy wentylacji i ogrzewnictwa

Twoje zadania:

  • realizacja projektów wentylacji i ogrzewnictwa (pompy ciepła) na potrzeby klientów zagranicznych

  • współpraca z zespołem inżynierów z Danii

  • praca zgodna z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w technice wentylacyjnej

  • realizacja projektów na obiektach przemysłowych, publicznych oraz mieszkaniowych

  • identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych

  • wykonywanie obliczeń projektowych przy użyciu AutoCAD i Revit

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji technicznej

  • mile widziane doświadczenie w obszarze realizacji projektów dla klientów międzynarodowych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację techniczną

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i/lub Revit- warunek konieczny

  • terminowość i multizadaniowość

Benefity:

  • hybrydowy system pracy (dwa dni home office, trzy dni pracy w biurze)

  • benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna i dostęp do platformy benefitowej i systemu kafeteryjnego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912662763