2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ostrów Mazowiecka
Dodane 22 maja 2024

Projektant dźwigów osobowych

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Intero Serwis sp. z o.o. zatrudni Projektanta Dźwigów Osobowych . Osoba odpowiedzialna za projektowanie nowoczesnych i bezpiecznych dźwigów osobowych

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwijanie projektów dźwigów osobowych zgodnie z wymaganiami klientów i normami bezpieczeństwa

  • opracowywanie dokumentacji technicznej , w tym rysunków, specyfikacji i raportów

  • Przeprowadzanie analiz i obliczeń technicznych dotyczących wytrzymałości, stabilności i funkcjonalności dźwigów

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym, montażowym oraz zewnętrznymi dostawcami

  • Monitorowanie trendów rynkowych i technologicznych w branży dźwigowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki : mechanika, mechatronika, inżynieria budowlana lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programów do projektowania CAD ( np. AutoCAD, SolidWorks)

  • Dobra znajomość norm i przepisów dotyczących dźwigów osobowych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 920044680