2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jeżyce
Dodane 04 kwietnia 2024

Projektant, doradca klienta indywidualnego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Firma produkcyjno- handlowa Drewno klejone sp. z o.o. powstała w 2021 roku, aby zapewnić sukcesję firmie PHU K. Osiński. Dzięki temu mamy możliwość produkować dla naszych klientów wyroby z drewna, wykorzystując nie tylko dotychczasowy park maszynowy tartaku i wydział produkcji klejonki, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedzę jaką zdobywamy nieprzerwanie od 1994 roku. Jednocześnie zapewniamy, że to co nas wyróżnia, to zaangażowanie i indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. Naszą specjalizacją jest produkcja płyt i kantówek klejonych z litego drewna liściastego. Stosując restrykcyjny proces kontroli jakości na każdym etapie produkcji oraz najwyższej klasy park maszynowy, zapewniamy produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się uznaniem wśród Klientów.

Poszukujemy do naszego zespołu projektanta.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie punktu projektowo/ sprzedażowego firmy Drewno-klejone sp. z o.o. w Poznaniu,

- przyjmowanie zamówień

- realizacja projektów schodów i innych elementów drewnianych (wykonywanie rysunków technicznych elementów schodów (dwg/dxf)

- wykonywanie wycen- kontakt z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy

- obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa Klienta

- wsparcie oddziału w Sępólnie Kraj.- wydawanie zamówień z magazynu- okazjonalny rozładunek/ załadunek towaru na samochód (obsługa wózka widłowego), szkolenie zapewnia pracodawca

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- wykształcenie w kierunku technicznym

- umiejętność obsługi programów projektowych typu Autocad

- znajomość rysunku technicznego

- chęć rozwoju i nauki  (obsługi nowych programów oraz wiedzy technicznej o drewnie)

Mile widziane:

- wiedza z dziedziny obróbki drewna lub stolarstwa

- zainteresowania z zakresu architektury wnętrz, designu itp.

- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- stabilną pracę w młodym zespole,

- miłą atmosferę pracy,

- elastyczne podejście do potrzeb pracownika,

- dzielenie się wiedzą techniczną

- szkolenie z zakresu wiedzy o produkcie oraz obsługi programów

-Stawka: 4500zł brutto + premia uznaniowa.

-Pracodawca zapewni komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon służbowy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 815469809