2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dodane 23 maja 2024

Projektant, doradca

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna AMS Meble zatrudni na stałe Projektanta/Doradcę.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą reprezentatywną i pozytywną, to jest to praca dla Ciebie, nawet jeżeli nie masz dużego doświadczenia, choć doświadczenie wymagane :)

Preferuję kontakt telefoniczny 501v758v992 zamiast wysyłania CV, będzie prościej.

Opis stanowiska

  • Obsługa Klientów w ekskluzywnym Salonie.

  • Projektowanie mebli na wymiar.

  • Wstępne przygotowanie projektów do produkcji.

Wymagania

  • Wysoka komunikatywność i pozytywne nastawienie do życia.

  • Znajomość  j. Angielskiego przynajmniej w podstawie.

  • Znajomość branży meblarskiej.

  • Mile widziana znajomość programu do projektowania.

Oferujemy

  • Ciężką pracę i wrednego szefa :)

  • Wysokie zarobki

  • Elastyczny czas pracy, praca zmianowa.

  • Praca z Klientem Premium.

  • Zdobycie bardzo dużego doświadczenia, między innymi dzięki własnej produkcji mebli.

  • Praca w zespole w przedziale wiekowym 30-40 lat.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania, lub

kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917203026