2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Kraków
  6. Inżynieria - Prądnik Czerwony
Dodane 30 kwietnia 2024

Projektant / Asystent Projektanta instalacji elektrycznych

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PROENERGO Biuro Projektów Elektro-Energetycznych poszukuje inżynierów elektryków po kierunku elektrotechnika lub pokrewnych do pracy na stanowisku Projektanta/Asystenta projektanta.

Jesteśmy firmą zajmującą się przygotowaniem dokumentacji projektowej dla realizacji między innymi instalacji elektrycznych i słaboprądowych w budynkach mieszkalnych, biurowych, handlowych, produkcyjnych.

Doświadczenie zdobyte przez nas na przestrzeni lat zaowocowało powstaniem już wielu realizacji.

Poszukujemy osób, które pracując w doświadczonym zespole będą chciały poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać doświadczenie zawodowe w pracy przy ciekawych projektach.

Poszukujemy osób z minimum dwuletnim doświadczeniem w sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych, które posiadają umiejętność samodzielnego rozwiązywania zagadnień technicznych.

W pracy cenimy sobie spokojną atmosferę, która sprzyja owocnej pracy.

Dla osób z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie..

Zakres obowiązków Asystenta obejmował będzie:

·        przygotowywanie projektów instalacji oświetlenia

·        przygotowywanie projektów instalacji elektrycznych i niskoprądowych

·        wykonywanie rzutów instalacji elektrycznych,

·        wykonanie schematów instalacji elektrycznych,

·        opracowanie dokumentacji projektowej

Wymagamy umiejętności obsługi programów MS Office, AutoCAD, wykonywania obliczeń oświetlenia oraz znajomości zagadnień elektrotechnicznych. Mile widziana znajomość BIM Revit modeler

Oferujemy:

·        stałe godziny pracy - od poniedziałku do piątku,

·        stabilne zatrudnienie

·        możliwość rozwoju,

·        pracę w doświadczonym, przyjaznym zespole,

·        umowę o pracę lub samozatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz aktualną fotografią oraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 910534300