2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bydgoszcz
Dodane 05 kwietnia 2024

Projekt na rzecz Canal + Telefoniczny doradca klienta

Wynagrodzenie

4 242 - 9 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozglądasz się za pracą w miłej i przyjaznej atmosferze? Bardzo dobrze trafiłeś! Aplikuj już teraz! Mamy super ekipę i genialną atmosferę na projekcie Canal +. Różnorodność w zespole, w którym każdy Doradca ma podobne zadania jest dla Nas kluczowa. Różne kompetencje, różne umiejętności są atutem każdego Sprzedawcy w Naszej Firmie. . Właśnie w ten sposób budujemy najlepszą ekipę w Bydgoszczy. Bardzo ważne jest dla Nas stworzenie zespołu , w którym pracownicy charakteryzują się innym doświadczeniem, osobowością a ich cechą wspólną jest potencjał do wykonywania określonego rodzaju zadań.

Zatem zapraszamy Cię serdecznie do aplikacji na stanowisko: Doradcy Klienta Indywidualnego Canal +.

Czym się zajmujemy ?

  • powiększamy zakres usług u dotychczasowych klientów C+,

  • doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań,

  • budujemy pozytywny wizerunek marki Canal+

Ile zarobisz dzięki pracy w call center?

  • wynagrodzenie za bycie z nami – 27,70 zł za godzinę brutto,

  • prowizje za kolejne progi sprzedaży:

  • najniższy, do osiągnięcia 1500 zł brutto,

  • najwyższy, wymaga wysiłku i otrzymasz 5 000 zł brutto.

Informacje dla Ciebie:

  • praca od 8:00 do 16:00 – będziesz mógł zaplanować wszystko z wyprzedzeniem,

  • wdrożymy Cię w zadania, przeszkolimy merytorycznie,

  • jeśli polecisz pracę znajomemu, a my go zatrudnimy otrzymasz dodatkowe 500zł brutto jeśli polecisz więcej osób, a kandydaci będą mieli doświadczenie, zwiększymy stawkę – umówimy się indywidualnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Przesłanie aplikacji będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzania, profilowanie, gromadzenie i wykorzystanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Mobilya Sp. z o. o. S.k. która stanie się administratorem danych osobowych. Dane przetwarzane będą w celu prowadzonych przez spółkę procesów rekrutacyjnych, a ich przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Dane kandydatów mogą być udostępniane podmiotom współpracującym w celu zarządzania globalną polityką kadrową Mobilya Sp.z.o.o.S.k. Zgoda wyrażona jest na czas prowadzonych działań, a dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia procesu rekrutacji. Niezależnie od czasu trwania procesu rekrutacyjnego dane usuwane są cyklicznie co pół roku. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 753300542