2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Małopolskie
  6. Programista - Kraków
  7. Programista - Bronowice
Dodane 17 kwietnia 2024

programista wordpress

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Poszukujemy doświadczonego web developera internetowego do zbudowania dynamicznej i przyjaznej dla użytkownika aplikacji internetowej. Projekt ten obejmuje stworzenie platformy, która płynnie integruje różne technologie. Jeśli masz udokumentowane doświadczenie w tworzeniu bogatych w funkcje witryn internetowych i znasz WordPress, MySQL, Cloudflare i technologii hostingowych.

Obowiązki:

- Współpracuj z naszym zespołem w celu zdefiniowania wymagań i specyfikacji projektu (zapewniamy projekt na Figmie).

- Opracuj przyjazną dla użytkownika i atrakcyjną wizualnie aplikację internetową dotyczącą nieruchomości za pomocą WordPress.

- Projektuj i optymalizuj bazę danych MySQL w celu wydajnego przechowywania i wyszukiwania danych.

- Zintegruj Cloudflare, aby poprawić wydajność i bezpieczeństwo witryny.

- Twórz i utrzymuj dokumentację Swagger API w celu zapewnienia płynnej komunikacji.

- Upewnij się, że aplikacja internetowa spełnia wysokie standardy wydajności, bezpieczeństwa i użyteczności.

Idealny kandydat powinien mówić po polsku lub angielsku.

Oferujemy elastyczne godziny pracy i pełny wymiar godzin.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 912580445