2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Małopolskie
  6. Programista - Kraków
  7. Programista - Grzegórzki
Dodane 08 maja 2024

Programista sztucznej inteligencji

Wynagrodzenie

25 000 - 300 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Ogłoszenie Pracy: Programista Sztucznej Inteligencji

Cześć! Jestemy start up'em Vision Strategy Technology Novel i poszukujemy zaawansowanych programistów sztucznej inteligencji dla naszych innowacyjnych i niepublicznych projektów, by uniknąć konkurencji związanego z m.in. z psychologią nowoczesną oraz technologiami przyszłości, więc nie znajdziesz nas w sieci, a konkrety jedynie przy rozmowie rekrutacyjnej. Poszukujemy ludzi, którzy dołączą do naszego zespołu w dynamicznym środowisku technologicznym. Jeśli jesteś pasjonatem sztucznej inteligencji i masz umiejętności programistyczne, które mogą przyczynić się do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, ta praca jest dla Ciebie!

Poszukujemy:

  • Lidera/Scrum mastera dla zespołu programistów sztucznej inteligencji

  • Programistów sztucznej inteligencji

  • Senior oraz junior developerów

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie algorytmów sztucznej inteligencji.

  • Analiza danych i modelowanie predykcyjne w celu optymalizacji procesów.

  • Uczestnictwo w badaniach nad nowymi technologiami z zakresu sztucznej inteligencji.

  • Współpraca z zespołem programistów, inżynierów i naukowców w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań.

Zakres działań:

  • Tworzyć innowacyjne aplikacje oparte na nauczaniu maszynowym sztucznej sieci neuronowej AI.

  • Tworzyć środowiska psychologii nowoczesnej oraz zrewolucjonizować obecne nurty m.in. psychologii analitycznej, klinicznej i neuro marketingu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w językach takich jak Python, Java, C++ lub podobnych.

  • Znajomość narzędzi i bibliotek do uczenia maszynowego, takich jak TensorFlow, PyTorch, Scikit-learn itp.

  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych oraz znajomość metod analizy danych.

  • Wykształcenie dla nas nie jest istotne. Liczą się Twoje umiejętności, a nie dyplom, więc jeśli sam uczysz się w domu, to dla nas jak najbardziej atut, ponieważ myślisz nieszablonowo.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową (np. AWS, Azure, Google Cloud).

  • Znajomość technik przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub widzenia komputerowego (CV).

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Miejsce zamieszkania Kraków lub Katowice

Oferujemy:

  • Pracę w inspirującym środowisku, gdzie innowacje są cenione i promowane.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w obszarze sztucznej inteligencji.

  • Elastyczne godziny pracy i dostosowanie pracy do własnych potrzeb

  • Partnerstwo biznesowe - nasza współpraca to nie tylko projekty i biznes, ale nastawienie na longi, czyli długoterminowe relacje. Podejmując pracę z nami otwierasz sobie również drzwi wobec ludzi sukcesu.

  • Innowacyjny model biznesowy - współtworzących. Nie używamy terminu pracownik i jest zakaz używania tego słowa u nas w firmie. Każdy z nas jest współtworzącym, jesteśmy w opozycji dla lobbyzmu, a terminologię pracownika uważamy za spaloną w ówczesnej psychologii społecznej, więc tworzymy własne.

  • Jeśli projekty osiągną sukcesy - podział przychodu na wszystkich członków start upu zgodnie z zasadą lojalnego biznesu, czyli jeśli razem zarobimy kilka mln - uczciwy podział procentowy, by rozwijać życie zawodowe i prywatne w symbiozie oraz kolejne projekty wspólnie w oparciu na ww. longi.

  • Wsparcie psychologiczne oraz trening mentalny z kierunkiem na osiąganie dużych sukcesów zawodowych.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią zespołu, który zmienia przyszłość dzięki sztucznej inteligencji, prześlij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym co potrafisz i jakie masz osiągnięcia związane z programowaniem sztucznej inteligencji (mogą być nawet te domowe). Warunki pracy możliwe do uzgodnienia na rozmowie rekrutacyjnej. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 916928552