2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Łódzkie
  6. Programista - Łódź
  7. Programista - Śródmieście
Grafton
Dodane 02 maja 2024

Programista RPA, VBA

Wynagrodzenie

12 200 - 14 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dla globalnej firmy z centrum Łodzi poszukujemy Programisty RPA z językiem angielskim. Praca odbywa się hybrydowo z Łodzi w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz poczuć wkład w rozwój firmy i mieć realną możliwość wdrażania swoich pomysłów - aplikuj! Polecamy :)

Zadania:

  • Analiza oraz konsultacja wewnętrznych procesów biznesowych i identyfikowanie możliwości zastosowania rozwiązań RPA oraz VBA;

  • Projektowanie, implementowanie, testowanie oraz wdrażanie automatyzacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi;

  • Prowadzenie indywidualnych projektów oraz koordynacja tych w zespole;

  • Uczestnictwo w ocenie rentowności automatyzacji;

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji tworzonych rozwiązań;

  • Wsparcie i utrzymanie wdrożonych rozwiązań;

  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami i innymi działami (programistami, architektami i analitykami);

  • Udział w rozwoju frameworku automatyzacji, modelu działania w zespole, ciągły rozwój koncepcji, metod i narzędzi;

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z narzędzi automatyzacji dla innych użytkowników;

  • Raportowanie wyników;

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (najchętniej Informatyka, Analiza Danych i pokrewne);

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji projektów automatyzacyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego (B2);

  • Zaawansowana wiedza i praktyczne doświadczenie w korzystaniu z platform RPA - najchętniej Power Automate;

  • Znajomość VBA i praktyczne użycie;

  • Znajomość programu SAP (dodatkowy atut);

  • Doświadczenie w pracy w podejściu Agile/SCRUM;

  • Silne podejście techniczne oraz umiejętność samodzielnego badania i rozwiązywania złożonych problemów;

  • Doskonałe umiejętności analityczne;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne;

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca hybrydowa z centrum Łodzi (w tygodniu 3 dni pracy z biura);

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku z elastycznym rozpoczęciem pomiędzy 7:00, a 9:00;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, karta na posiłki);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Zespół Eventowy, w którym możesz szerzyć pomysły integrujące zespół;

  • Kultura firmy zorientowana na ludzi;

  • Nowoczesne biuro w centrum Łodzi;

  • Przyjazna atmosfera pracy i międzynarodowe środowisko.

Jak aplikować?

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914414196