2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Śląskie
  6. Programista - Częstochowa
  7. Programista - Kawodrza
Dodane 05 kwietnia 2024

Programista PRESTASHOP Full Stack Web Developer - Click Leaders

Wynagrodzenie

8 500 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Click Leaders poszukuje FULL STACK WEB DEVELOPERA PRESTASHOP z praktyczną znajomością przede wszystkim PHP, JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie rozwijanie sklepów internetowych opartych na platformie PrestaShop.

  • Będziesz odpowiedzialny/a za modyfikowanie istniejących modułów oraz wdrażanie nowych rozwiązań.

  • Dodatkowo, będziesz zaangażowany/a w tworzenie od zera dedykowanych modułów i rozwiązań, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

  • Jesteśmy elastyczni i dopasujemy zadania do Twoich umiejętności oraz doświadczenia.

Nasze wymagania

  • Znasz PHP, JavaScript, HTML, SCSS + CSS.

  • Pracowałeś/aś wcześniej na podobnym stanowisku.

  • Znasz lub miałeś do czynienia ze sklepami internetowymi Prestashop

  • Dobrze sobie radzisz w pracy w zespole.

  • Potrafisz znaleźć i rozwiązywać problemy i błędy.

  • Niezbędne jest minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub praca związana z obsługą / modyfikowaniem platform internetowych.

Mile widziane

  • Prześlesz nam swoje realizacje.

  • W wiadomości do nas, oprócz CV, dodasz kilka zdań o sobie.

  • Znasz Symfony, MySQL, Smarty.

  • Znasz Git, Github.

  • Znasz lub miałeś do czynienia ze sklepami internetowymi Shoper, Wordpress, Magento lub pokrewne.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość rozwoju umiejętności.

  • Praca w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum Częstochowy.

  • Przyjazna atmosfera w gronie szalenie ambitnych osób.

  • Wymiana wiedzy z innymi specjalistami.

  • Krótszy czas pracy zachowując wymiar pełnego etatu.

Szczegóły ogłoszenia

  • kontrakt b2b lub umowa o pracę,

  • pełny etat

  • specjalista (mid / regular)

  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

  • praca od zaraz

  • możliwość rekrutacji zdalnej

W odpowiedzi na zgłoszenie, oprócz CV, w wiadomości załącz KONIECZNIE swoje realizacje lub projekty oraz kilka zdań na temat swoich umiejętności. Czytamy wszystkie zgłoszenia :)

Dołącz do naszego zespołu programistów i pozwól się zainspirować!

W Click Leaders nie ograniczamy się tylko do tworzenia sklepów internetowych – kreujemy środowisko, w którym praca to nie tylko obowiązek, ale również pasja i przyjemność. Jest to miejsce, gdzie Twoje umiejętności będą rosły wraz z Tobą, a każdy dzień jest pełen nowych wyzwań i możliwości.

Czego możesz spodziewać się pracując u nas?

# Inspirujące środowisko pracy: Niech Twoja kreatywność rozkwita w atmosferze pełnej pozytywnej energii i otwartości na nowe pomysły.

# Elastyczność i wsparcie: Wierzymy, że praca powinna być równowagą między produktywnością a odpoczynkiem. Dlatego oferujemy elastyczny czas pracy oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak relaksacyjny pokój czy cotygodniowe godziny na rozwijanie umiejętności.

# Przyjazny psiak w biurze: Rozjaśnia nam dni swoją obecnością i pozytywnie wpływa na atmosferę w całym biurze

# Możliwość rozwoju: W Click Leaders nie stajemy w miejscu – stale się rozwijamy i szukamy nowych wyzwań. Dlatego zapewniamy Ci możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia się w swojej dziedzinie.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, czekamy na Twoje CV! Dołącz do Click Leaders i razem stwórzmy coś wyjątkowego!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Znajdź nas na FB - facebook.com/ClickLeaders.ecommerce lub użyj wyszukiwarki i wpisz Click Leaders. Znajdziesz nas też na Tik Toku, Instagramie i na naszej stronie internetowej.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 909661494