2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Niepołomice
Dodane 15 maja 2024

Programista - PHP Developer

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

SignatiGPS, innowacyjna firma specjalizująca się w monitoringu GPS flot pojazdów, poszukuje doświadczonego PHP Developera, który dołączy do naszego zespołu jako programista. Jest to wyjątkowa okazja, aby stać się kluczowym członkiem naszego zespołu technologicznego i kształtować przyszłość naszych rozwiązań.

Miejsce pracy: Niepołomice, nowe klimatyzowane biuro w centrum miasta z dostępnym parkingiem.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji webowych w frameworku CodeIgniter.

  • Integracja z systemami mapowymi takimi jak Leaflet.js, MapBox, MapLibre.

  • Praca z technologiami takimi jak Bootstrap, jQuery, MQTT, RestAPI.

  • Zarządzanie kodem źródłowym z użyciem systemu git.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne.

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy z PHP + dowolnym wiodącym frameworkiem

  • Solidna znajomość technologii mapowych i doświadczenie w integracji map w aplikacjach webowych.

  • Praktyczna umiejętność pracy z Bootstrap, jQuery, MQTT, RestAPI.

  • Doświadczenie w pracy z git i composer

  • Doświadczenie w integracji zewnętrznych API

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej (50% w biurze, 50% zdalnie).

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży z najnowszymi technologiami.

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój technologiczny firmy.

  • Komfortowe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym biurze

  • Współraca na umowę o pracę lub B2B

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 918471765