2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Częstochowa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Programista maszyn CNC (narzędziownia)

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Wulkan SA produkuje odlewy żeliwne na potrzeby motoryzacji i innych gałęzi przemysłu.

Firma łączy bogatą tradycję odlewniczą oraz nowoczesne technologie odlewania i obróbki odlewów, oferując najwyższej jakości produkty oraz usługi na światowy rynek.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista maszyn CNC (narzędziownia)

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

·        samodzielne programowanie, ustawianie i obsługa maszyn CNC – frezarek 3 osiowych ze sterowaniem Heidenhain,

·        wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz wymaganiami jakościowymi.

Wymagania:

·        wykształcenie min. średnie techniczne,

·        dobra znajomość rysunku technicznego,

·        skrupulatność, precyzja, dbałość o szczegóły.

Mile widziane:

·        znajomość sterowania CNC Heidenhain/Sinumerik,

·        doświadczenie w obsłudze/programowaniu frezarek sterowanych numerycznie.

To oferujemy:

·        możliwość przyuczenia do stanowiska,

·         stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę,

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·         atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny.

Aplikacje ze zdjęciem, z dopiskiem Programista maszyn CNC (narzędziownia) oraz klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać na e-mail lub składać osobiście pod adresem: WULKAN SA, ul. Tartakowa 31/33, 42-200 Częstochowa.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 686210782