2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Bukowe
GP Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Programista laserów do blach, rur i profili. Również do przyuczenia.

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GP Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie /prawobrzeże/ posiada wieloletnią tradycję w wielu dziedzinach produkcji i usług. Oferta firmy obejmuje plastyczną obróbkę metali oraz przetwórstwo tworzyw sztucznych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Specjalizujemy się w produkcji systemów zabezpieczeń drogowych, stalowych konstrukcji budowlanych, a także elementów do przemysłu motoryzacyjnego. Poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista laserów do blach, rur i profili. Również do przyuczenia.

Odwiedź naszą stronę gpszczecin.pl i zobacz, jak pracujemy!

Twój zakres obowiązków:

- Tworzenie programów na lasery do blach, rur i profili;

- Monitorowanie pracy laserów;

- Pilnowanie kompletności zleceń na etapie programowania;

- Współpraca z operatorami laserów.

Nasze wymagania:

- Dobra znajomość rysunku technicznego;

- Znajomość programów CAD/CAM;

- Obsługa urządzeń pomiarowych;

- Dokładność, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- Szkolenie na programistę;

- Stabilne zatrudnienie;

- Atrakcyjne wynagrodzenie płatne terminowo;

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-Praca na nowoczesnych maszynach i w stale modernizowanym parku maszynowym;

-Pracę w przyjemnej atmosferze;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

-zdroworozsądkowe podejście w kwestii urlopów;

-wakacyjna przerwa świąteczna na przełomie lipca i sierpnia.

 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 91 432 09 40 lub drogą mailową.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GP Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 30 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 894819705