2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzecze Górne
Maciej
Dodane 14 maja 2024

Programista CNC (bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyrzecze Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SABNER to nowoczesna, doskonale zorganizowana firma zajmująca się produkcją seryjną precyzyjnych komponentów metalowych na maszynach CNC. Wytwarzane przez nas części znajdują zastosowanie w elektronice, medycynie, lotnictwie, motoryzacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Nasza siedziba mieści się w Międzyrzeczu Górnym koło Bielska-Białej. Działamy na rynku nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, systematycznie rozwijając swój potencjał i możliwości w branży obróbki precyzyjnej.

Zakres obowiązków

Obowiązki różnią się pod względem poziomu trudności i są podzielone na trzy kategorie.

To czym się będziesz zajmował docelowo będzie zależeć od Twoich predyspozycji i chęci rozwoju.

Zaczniesz od poziomu pierwszego. Trzeci poziom stanowi zakres obowiązków Programisty CNC.

Pierwszy poziom:

· utrzymanie porządku na hali produkcyjnej

· przygotowanie wstępne materiału do produkcji

· bieżąca kontrola jakości produkcji

· mycie i pakowanie detali

Drugi poziom:

· obsługa automatycznych maszyn sterowanych komputerowo

· wprowadzanie korekcji w istniejących procesach produkcyjnych

· kontrola jakości produktów na zaawansowanych mikroskopach 3D

Trzeci poziom:

· projektowanie procesów technologicznych

· modelowanie elementów 3D

· programowanie automatów tokarskich wieloosiowych

· optymalizacja istniejących procesów

· testowanie i wdrażanie nowych technologii produkcji

Wymagania

  • pracowitość, sumienność i zaangażowanie

  • chęć samorozwoju i motywacja do samodzielnej pracy nad poszerzaniem własnych kompetencji

  • umiejętność sprawnego przyswajania nowej wiedzy

  • zdolności manualne (obsługa narzędzi ręcznych, majsterkowanie itp)

  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz improwizacji

  • wyobraźnia przestrzenna

  • dokładność, pedantyczność

Kompetencje dodatkowe mile widziane:

  • umiejętność sprawnej obsługi oprogramowania inżynierskiego typu CAD/CAM (SolidWorks, ESPRIT itp.)

  • znajomość kodu ISO do programowania obrabiarek (G kod)

  • znajomość technologii obróbki skrawaniem

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przejrzysty system premiowy

  • Pakiet zdrowotny oraz ubezpieczenie na życie (PZU)

  • Bezpieczne środowisko pracy

  • Wparcie opiekuna wdrożenia

  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Program poleceń pracowników.

  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.

Lokalizacja

Międzyrzecze Górne,

Śląskie

Śląskie, Międzyrzecze Górne
ID: 915473813